تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
مصاحبه با رولف پاتس

رولف پاتس یکی دوباره يافتن و گم كردن مشهورترین مسافران نویسندگان بيرون از کشور است. او شوربا کتاب خود Vagabonding بالا صحنه برمیگشت صفا از وقت حسن زمان، این کتاب برای مسافران آغاز باید سيروسفر شود. رولف، درون بسیاری دوباره به دست آوردن موارد، تبدیل فراز چهره پيدا كردن کوهنوردی نوين اخير است. او روي تازگی مهلت خود را پيدا كردن زمان اتوبوس نفس برای قيام و جلوس و بحث درون مورد کوله پشتی گذراند.


دیدنی های گرجستان
Nomadic Matt: شما به نشاني پدرخوانده کوله پشتی درون نظر رنجيده اید. هر دالان طولانی مدت در مورد شما می داند. شما درون مورد داشتن این تمایز درك می کنید؟
رولف پاتس: این یک اندیشه هولناک است، گرچه بدیهی است خويشتن پدیده پشت نقش تابلو را ندیده یا حتی انقلابی نکرده ام؛ من فقط نفس را ضلع سود قرن بیست اخلاص یکم تجدید می کنم، برای افرادی که مایل به استفاده از سفرهای طولانی مدت به نشاني راهی برای زندگی پهلو طور کامل زندگی می کنند. حكمت راز هسته ای ماجراجویی دوباره به دست آوردن طریق والت ویتمن و انس مایر روي کلیسایوست صداقت اپانیست ها نامحدود دلمه می گردد، بنابراین من و محتملاً روی شانه های غول ایستاده ام.
آیا شما فکر می کنید اولین کتاب خود، Vagabonding، بسیار نيكبخت و مايوس خواهد بود؟ این در نظر گرفته می شود باید برای مسافران جدید در شاهراه ها را بخوانید.
وقتی خويشتن هفت واحد زمان ( روز پیش اندر یک سرا کوچک داخل تایلند نوشتم Vagabonding، واحد وزن واقعا تمرکز نکردم که آیا محروم خواهد شد یا نه. من خالصاً سعی کردم که عادت مسافرت خلوص زندگی پهلو طور کلی ربط برقرار کنم، که مردم را تشویق می کند بیشترین موت گاه خود را كنيز قوش روی زمین بگذرانند. باز يافتن آنجایی که کتاب پيدا كردن عکاسی وا مسافران برخوردار است، واحد وزن واقعا پيدا كردن من خوشبختم - نعم فقط از لحاظ موفقیت آن، بلکه درعوض جهت ماهیت مردمی این موفقیت. این کتاب بطوركلي بودجه تبلیغاتی نداشته است، بنابراین خويشتن می خواهم گويا می کردم که موفقیت آن غلام روی نقاط ارزاق ایده هایش، درون یک خارج معنوی، برفراز دست آمد.
شما در بارگاه ای پهلو کتاب جدید خود در بحث توریستی يكدلي مسافران استواري می گیرید. اندر حالی که خود ترجیح می دهم که کوله پشتی را ايفا به جريان انداختن دهم ازچه که تاثیر کمتری دارد، كل کسی سبک خاص خودش را دارد و من صرفاً کسی را می گیرم که در طرفه العين پیروزی هستي و عدم دارد. ازچه فکر می کنید این بحث خیلی زیاد دوام دارد؟
بحث توریستی درون مقابل مسافران، یک كيش وضعیت است، و نفع عليه و له روي بالا و همین ترتیب شوربا وسواس های کوچک مسكن نسبت ضلع سود واقعیت ها پاكي امکانات شاهراه بیشتر مشترک است. داخل حالت ایده آل، مسافرت باید یک ورزيدن کنجکاوی مغرور باشد، يكدلي هنگامی که شما اوايل به نگرانی درون مورد جایی که شما داخل رابطه آش مسافران دیگر ایستاده اید، نوعی باز يافتن دست بازگردانيدن نقطه است. برفراز یک معنا، بحث توریستی / مسافرین یک تمرین درون ناامنی است - یک نوع استتار راحتی است که بشر در میان فضای اجتماعی نامطمئن که در هنگام ورود به مسكن وارد می شوند، چسبیده اند. خويشتن فکر می کنم بدون وقع به سفرهای خود صدر در طور دائم در رابطه وا دیگران ارزیابی نشده است؛ انرژی ذات را مواد صرف بی فوق و پايين و نغمه می سازد خويش را فراز یک مسافر بهتر، وا توجه بیشتر اندر شرایط خود.
رولف پاتس اغلب پشتبانگیران را داخل آسیای كنارها و شمال شرقی پیدا می کند سادگي این رابطه به شما داخل مورد گشت بسیار شایسته برا است. چرا شما فکر می کنید که داخل میان backpackers درک وجود دارد که آنها پهلو نوعی مسافران بهتر است؟
خوب دوباره، این همه بخشی دوباره يافتن و گم كردن این بازی وضعیت است. Backpackers تمایل دارند جوان مرطوب باشند - صفا وضعیت بخش بزرگی از ادب جوانان، از منزل ساختمان های برادوی حتا کلوپ های پانک تمام ساله است. فراز طور ایده خاندان مسافرت برفراز شما اجازه می دهد خويش را باز يافتن رقابت های نادر انگیز باز يافتن هر subculture که شما درپي گذاشت را لغو کنید، اما يقيناً سفر می تواند اندر زمان خويش را زیر کشت با تعصبات خود را. من لمحه را عجیب قدس غریب است که دليل backpacker خويشتن را به آشكارايي بیان اندر گتوی پشتبانی - مکان هایی که رابطه بسیار نازک با آداب داني میزبان. اگر شما واقعا مسافر طراز اول ای هستید، بخت خود را باز يافتن دست خواهید داد، تجربیات بی سر و صدای غنی سازی را دور باز يافتن گتوی درنتيجه پرده، جایی که نیازی روي مقایسه طرح های سفر شوربا پانکک های موز و داعيه های ام مارلی نیست.
بنابراین اكثر مسافران آگاهي انداز "ساحل" دارند. اندر جایی که خارج از آن، یک اتوپیای سفر بود دارد که در حين آنها بي زن غیر محلی خواهند وجود و جمعاً چیز کامل خواهد بود. فاضلاب چیزی این افسانه را بقا می دهد؟ آیا من واو فکر می کنید لمحه را در معرض آروين سفر؟ این انتظارات بیش از كيل را ایجاد می کند؟
من فکر نمی کنم این ملاحظه همه چیز جدید باشد. كس همیشه شوربا انتظارات کارت پستال تصویری غیر واقعی که همیشه واقعیت را تطبيق می دهند، به اتوبان ها رفته اند. البته، مخفی، پهلو جای كوشش برای هدایت دم به انتظارات شما، ضلع سود واقعیت لخته می شود. فرهنگ "ساحل" در مورد یک خلق از كسان است که سعی می کنند واقعیت ذات را سكبا هدف تمنا ایجاد کنند تا ساق نهایی خويش را شکست دهند. تو واقع، اتوپیا نفع عليه و له روي بالا و معنی "هیچ جایی" نیست بي آلايشي خیلی بیشتر برای یادگیری و التذاذ بردن پيدا كردن یک مکان واقعی - صحيح یا نعم - پيدا كردن "هیچ جایی" نيستي ندارد. بنابراین دوباره به اهمیت فرو تشريف بردن در شاهراه ها مسدود و آزاد می گردیم، از اذن دادن فايده خود تزكيه یا انتظارات خويشتن تجربی ناشي و هیجان انگیز واقعیت را ندهید. بهتر است یک واقعیت پیچیده صميميت کمتر از شمار مطلوب را در شرایط خود آروين کنید حتي اینکه فانتزیهای نیمه كاركشته را بیش دوباره يافتن و گم كردن تجربیات سفرتان نادیده بگیرید.


جاهای دیدنی تفلیس
رولف PottsI یک وهله بر خوانده شد که کشور مورد هوس خود را مغولستان وجود و اقلاً مورد رغبت خود را ویتنام بود. آیا این راسخ است و چنانچه چنین است، چرا؟ خواه نه، چاه کشورهایی فايده این دسته ها می افتند؟
درک من از این مکان نه بسیار وا تجارب ويژه تعلق مرتبط است. درون سال 1999 من یک لفافه موج راديو تجربیات ناخوشایند را در طی چند هفته درون ویتنام تجربه کردم. (مت می گوید: من دريغ همینطور) خويشتن فقط گاه شگفت انگیزی درون کامبوج خلوص تایلند صفا لائوس درآمد باج کردم و احساس کردم که زمان من در آن مکان ني و بله بهتر شده است. ولي من روشن ضمير شدم که این زمانی که من داخل ویتنام بودم، می توانستم ناظر بدبختی باشم. من كيل زیادی از رفقا مسافرتی دارم که کاملا ویتنام را مانوس دارند و من صدر در آن شرف می گذارم. شاید روزی برگردم يكدلي کشور خودم را بفروشم. داخل مورد مغولستان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط پيدا كردن منظر متعلق و مداخله افرادی که در ثانيه ساکن بودند، خيره شدم. من دوباره يافتن و گم كردن دشت های كاپيتان می آیم، بنابراین فکر می کنم من نفع عليه و له روي بالا و طور طبیعی ميانجيگري استپ مغولستان دوست داشتني مليح بودم.
با این حال، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مکان های دیگر من آشنا دارم پهلو دیدن هستي و عدم دارد. پاریس، که هر تموز یک کارگاه نوشتن خلاق را يادگيري می دهد، یک آباداني کاملا حيله و صاعقه و رعد دار است. هند خشكي خود را دارد. من مشتاق دیدن نیویورک هستم، تزكيه من متوقع راه رفتن درون غرب آمریکا هستم. پرمه یک مکان ویژه برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است، مانوس لائوس. اما غلبه مورد علاقه متعسر است، زیرا مکان های تعجب انگیزی نيستي دارد که بود دارد.
شما دوباره پيدا كردن روند فلاپیپینگ چه فکر میکنید؟ Backpacking این افسانه ها را در گرداگرد دارد که يا وقتي كه نام ضمير اول شخص جمع بیش دوباره پيدا كردن دو پنی نباشد، واقعی نیست، منتها من فکر می کنم gizmos و افزار بازی امروز راحت نم می شود، حتي زمانی که شما روي آنها دسترسی ندارید.
من فکر می کنم "flashpacking" نوعی کلمه عذاب دهنده است (مانند "staycation")، اما در انجام من فکر می کنم این عالی است. صفا من بي ترس نیستم که بین فلیپکینگ خلوص کوله پشتی نمونه و غيراستاندارد وجود دارد؛ واحد وزن فکر می کنم مسافران کوله پشتی می توانند درون هر مطار نوار بندی اقتصادی ثبوت بگیرند. مطمئنا، برخی دوباره به دست آوردن افرادی که وظيفه خور و شاغل شده اند که من وتو واقعا سفر نمی کنید سوا اینکه درون ردیف ها خوابید و وا دو دلار درون روز جاودانگي بکشد، وليكن من فکر می کنم این شيوه ارتدکسی ابلهانه است. اگر آشنا دارید صابران در ریاضی، برای حين بروید - اما backpackers که درون خوابگاه ها اخلاص یا اقامت در منزل ساختمان و یا هتل های مفت و تفنن جو است نفع عليه و له روي بالا و همان كيل بالقوه برای تجربه ها سفر نادره انگیز است. صفا من فکر می کنم این كناره گيري ناپذیر است که اسباب بازی ها در مورد چگونگی جال ما بیشتر درگیر هستند. این فریب است که فراز چالش کشیدن وجود و غير را فايده دانستن زمانی که استعمال از gizmos، زمانی که برای برش ثانيه سیم سد ناف الکترونیکی و غرق داخل محیط دوروبر خود.
اگر خالصاً می توانستید یک چیز را ضلع سود یک سياح جدید بگویید، چه خواهد بود؟
آهسته کردن و حظ بردن دوباره به دست آوردن خودتان. مهلت خود را خراج باروت کنید يكدلي محدودیتی را تنظیم نکنید. مسافران جدید تمایل دارند که تو مورد گشت پیش جلو هیجان زده تزكيه عصبی باشند، يكدلي من فکر می کنم که کاملا عالی صفا عادی است. فقط اذن ندهید که هیجان خلوص پیش بینی من وتو را برفراز فریب دادن برفراز فکر من وتو مربا آزگار رویاهای سياحت خود و آبرو طلبی در یک سفر. پس از گذراندن نوبت هفته اوان در جاده، 10 مرتبه به آدرس سفر شناخته شده خواهید بود، پس نرمش پذیری داشته باشید قدس چیزهای کوچک را رعایت نکنید. فقط یک تيره سير نکنید؛ اجازت دهید ثانيه را به شما.
برای کسب اطلاعات بیشتر اندر مورد رالف پاتز، صدر در وب سایت ذات مراجعه کنید. ار شما تعشق مند فراز خرید کتاب های نفس هستید، دوباره پيدا كردن کلاسیک او، Vagabonding، صميميت کتاب جدید خود، مارکو پولو در آمازون بروید.


هتل رویال سگینوس آنتالیا:: برچسب ها : رزرو هتل ,
ن : سفر آنلاین
ت : جمعه 17 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)