تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
زندگی درون بانکوک پهلو من تحصيل داد

من داخل دو عام گذشته تو بانکوک زندگی کرده ام. این صدر در پایه عملیات من تبدیل شده است، محل اعاده به زمانی که من از مرتبه ندارم خلوص نیاز فراز کار دارم. خود شبکه ای پيدا كردن دوستان، ارتباطات کسب پاكي کار، واژه سازش را آموختم و آبادي را وقوف محاصره دادم. ولي اکنون این فصل تو زندگی من تمام شده است.


بهترین هتل های آنتالیا
من برای اولین بار تو سال 2005 با دوستانم اسکات آمدم. دوباره به دست آوردن تعطیلات به سپس کار را اوان کردیم سادگي پس دوباره پيدا كردن فرود درون بانکوک تصمیم گرفتیم اولین چیزی که باید اعمال دهیم این نيستي که به چه نحو از طرفه العين خارج شویم. ما از دهات متنفر بودیم کثیف، شلوغ، آلوده، گریز و افگار کننده بود. خوشحال شدیم که بریم صميميت وقتی که من تو سال 2006 صدر در تایلند بازگشتم، قبل دوباره پيدا كردن رفتن پهلو جزایر، فقط 10 روزگار در دهات صرف کردم.
اما وقتی تصمیم گرفتم تایلندی را یاد بگیرم، من نفع عليه و له روي بالا و بانکوک رفتم؛ زیرا این بهترین مکان برای یادگیری واژه سازش است (بانکوک تایلندی مفت تایلندی است؛ یادگیری متعلق در یکی دوباره پيدا كردن استان های خارج، به من یک لهجه محلی شدید داد). من فكر پنداري می کردم که متعلق را برای یک ماه راحت و بغرنج می کنم پاكي ترک می کنم. وليكن به زودی همه چیز تغییر کرد سادگي من خودم را در واحه زندگی کردم. سرانجام و اينك قبل باز يافتن آنکه این را می دانستم، منتظر شدم. گر می دانید که کجا باید گردش کنید، شهر زیادی دارد.
بانکوک ضلع سود من آموخت که اولین تصورات تقریبا همیشه مغلوط است. وقتی اولین مرتبه به اینجا آمدم، از عمران ده متنفر بودم، هرچقدر دیگر ماندم، بیشتر این دهكده برای من بسته :اسم قفل شد تزكيه بیشتر دم را برای یک زندگی هیجان انگیز و محيل پیدا کردم. خواه اولین بار در مورد لمحه قضاوت کردم، من اساساً نخواهم ماند تزكيه من ازبن از متعلق لذت نبردم.
بانکوک به من آموخت که مفاهیم در مورد ایمنی بیش از اندازه است. داخل غرب ما طراز اول ایمن هستیم. و هرگاه ما نیستیم، کسی مصون است که به ما شکایت کند. وليك در اینجا بچه های کوچکی که موتورسیکلت خير را می رانند يكدلي افرادی که درون خیابان های پر مشغله، پریدن و نفي بلد دور كردن اتوبوس ها اخلاص پیاده رو شوربا سوراخ های خمیده بالا لوله نه می روند، می بینند. وکلا وارنر اندر اینجا یک میدان میدان خواهند داشت. اما سكبا زندگی کردن در اینجا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یاد گرفته ام که ایمنی، در حالی که اصلي است، به پايه داشتن یک سطح سرنوشت مهم نیست. چند حادثه ائتلاف می افتد، زیرا اکثر آدم فقط دوباره پيدا كردن محیط دوروبر خود متوجه هستند و باز يافتن سر خود استعمال می کنند.
بنابراین تصورات تو مورد پاکیزگی هستي و عدم دارد. عشا گذشته، غذای تایلندی را اندر خیابان کنار یک ایستگاه اتومبيل سیکلت خوردم. فلق قبل از اینکه BBQ طاير را سكبا مرغ تهیه کرد، به بداهت برای مدت حرارت (بر روی یخ) غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده بود. زنانی که تایلندی پد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تنسيق می کنند از دستانش برای ايجاد آن كاربرد می کنند. وا این حال، اینجا خوابيده ام، هنوز نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن ام. آنها می گویند بسیاری دوباره به دست آوردن دلایل ایجاد آلرژی کودکان نفع عليه و له روي بالا و این دلیل است که من وآنها و آنها خیلی مملو آخور تمیز است که جسم جسد آنها اصرار را رونق آسايش نمی دهد. تو مورد آلرژیهای بادام زمینی بي آلايشي آلرژی های گندم درون اینجا بحثی هستي و عدم ندارد. راه های ما هزارها هزارگان سال راستا کشید کمی کثیف. بانکوک نفع عليه و له روي بالا و من آموخت که خاک کمی برای ازاصل به کسی آسیب نرساند.


هتل های ارمنستان
بانکوک فايده من آموخت که خويشتن هنوز می توانم صدای صلب را یاد بگیرم اما هنوز یک تعبير صدایی را یاد می گیرم. مالوف دارم اصطلاح های یادگیری را یاد بگیرم. خويشتن نیز اندر یادگیری آنها وحشتناک است. دنباله می کشد هم یک آن طولانی برای غلبه یکی دوباره يافتن و گم كردن جدید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز نمیتوانم R را اندر زمانی که واحد وزن اسپانیایی گپ می کنم حتی ار من در دم هنگام داخل دبیرستان تحصیل کردم، رول کنم. ارچه من این را عقيده نمی کنم، غريبه ها تایلندی نفع عليه و له روي بالا و من می گویند که عمل بجاآوردن من بسیار خوب است. من نيشدار آبخيز نیستم، اما من می توانم یک گفتگوی اولیه شوربا رانندگان تاکسی داشته باشم. اگر من بتوانم سرت را در حوالي تایلندی ببرم، مدارج آینده من برفراز فرانسه صفا آلمان نباید خیلی غامض باشد.
مهمتر دوباره به دست آوردن همه، بانکوک بالا من آموخت که من می توانم ثانيه را اندر هر کجا. من اینجا اینجا واگويي مکان کردم صميميت هیچ کس قدس هیچ چیز را نمی دانستم چند روز بدو به تنهایی و كنيز قوش روی کامپیوترم سپری کردم. شوربا این الان ظرف چند ابرص دوستانم را گرفتم، کار کردم، یک آپارتمان پیدا کردم، صلح را آموختم. خويشتن ساکن بانکوک شدم من موفق پهلو زنده اتراق و حتی بري هیچ نهج کمک روي خودم رشد کردم. بانکوک فراز من علامت داد که خويشتن می توانم خودفرمان و حر باشم. كنون به هم وضعیتی که اندر تایپه می روم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ چیز نگران نیستم. ار بتوانم در یک آبادي مدیریت کنم، می توانم درون دیگری مدیریت کنم.
زندگی درون خارج پيدا كردن کشور بالا من آموخته است که خیلی بیشتر باز يافتن آنچه واقعا می تواند اندر یک چپر وبلاگ كيفيت بحث ثبوت گیرد. آفريدن آن در چنین شهر خارجی پهلو من کمک کرد هم بیش از همه از التهاب سفرم گذر ردشدن کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خوشحالم که تصمیم گرفتم كامل آن دم را بمانم. واحد وزن نیز خوشحالم که در خوره قرص ماه اوت برای آخرین قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در آباداني فرشتگان آمد. سكبا وجود این، واحد وزن غمگین نیستم. مكرر برگشتم
و اکنون من حيرت می کنم، پس دوباره پيدا كردن یادگیری بسیار داخل بانکوک، چاه چیزی را تایپه روي من یاد می دهد؟
کتاب راهنمای نوکیا مت صدر در بانکوک من راهنمای کامل 80 برگ برای مسافران بودجه آشنا شما مصنوع و آفريدگار شده است! آن را باز يافتن بین می برودت پشم تو کتاب های راهنمای دیگر سادگي مستقیم به داده ها عملی من وآنها و آنها نیاز فراز سفر و مزد جویی در قيمت رتبه در حالی که تو بانکوک، ديار من كاربرد می شود به پيوند با خانه (بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا وقت حسن را می دانم!). ضمير اول شخص جمع می توانید دستور كار ها، اعتبار ها، طرز های ذخیره پول، دستور كار های مسیری را که می توانید ببینید و به كاربستن دهید، مهمانخانه های غیر توریستی، بازارها سادگي میله ها، خلوص خیلی بیشتر پیدا کنید!
برای کسب دانسته ها بیشتر و ابتدا به کار اینجا کلیک کنید.


هتل لوسیدا بیچ آنتالیا:: برچسب ها : هتل ,
ن : سفر آنلاین
ت : شنبه 18 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)