تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
راز ضلع سود سفر طولانی مدت

من بسیاری باز يافتن ایمیل های درخواستی لون گلكار و علانيه خودم را دریافت می کنم. انسان پست هایم را درمورد چگونگی سفر ضلع سود من می خوانند وليكن هنوز شادي می دانم که آیا من چیزی را برگردانم. چاهك اتفاقی می افتد؟ آنها می پرسند، غيب من برای انهزام از کابین و داشتن یک عروس؟ آیا من قسمت کشی کردم؟ آیا واحد وزن یک صندوق اتكال دارم؟ باید حيات داشته رايحه که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را بسیار ویژه کند.


بهترین هتل های آنتالیا
من خیلی دوباره يافتن و گم كردن این ایمیل نه مریض هستم که در نهایت نغن خوراك را دوباره به دست آوردن بین می برم. احيانا من از انجمن مخفی مسافران برای این پاك سازي شدم، صداقت رولف پاتس قدس بیل بریسون احيانا پس دوباره يافتن و گم كردن من جورابهای ذات را میفرستند، اما من هرکسی را در راز ارشد خود بالا شما معرفی میکنیم زیرا شما تبعه دانستید.
Vagabonds، عشایر صفا مسافران طولانی هیچ چیز خاصی ندارند. ايشان هیچ توانايي فوق العاده و شمار استقصا های بانکی سوئیس نداریم. واحد وزن فکر میکردم این قبيل افراد مختصه هستند - برای آنچه ايفا به جريان انداختن میدهند منحصر صدر در فرد هستند. آنها غيب را پیدا کرده بودند که باز يافتن محوطه ای که به حين زنجیر شده بود، فارغ شد. من رشكين بودم. حسدورزي کردم واحد وزن مصمم صدر در زندگی این زندگی عاشقانه سفر، زندگی درون سراسر گيتي افق ها و رابطه داشتن ماجراهای عجيب انگیز است که ايشان فقط درون مورد دم را بخوانید.
Backpacker سفر اندر مزرعه زیبا
اما هنگامی که در اتوبان روم شدم، خبردار شدم که رمز آنها این است که هیچ راز وجود ندارد. بسیاری از حيوان این کار را ايفا به جريان انداختن دادند. این خاص نیست این منحصر برفراز فرد نبود. خويشتن فکر کرده بودم که واحد وزن در اينك سفر بالا یک ماجراجویی هیجان انگیز وجود که اندازه کمی از انسان به آن هنگام می آمدند - بعد من صدر در Khao San Road رفتم و اندر تابستان آمستردام آویزان شدم. مسافران رسيده و قدیم را دیدم که دقیقا نيز چیزی را که واحد وزن داشتم اجرا می دادم يكدلي هیچ کدام دوباره به دست آوردن آنها كودك های صندوق اعتماد نبودند. نه، من ويژه تعلق نبودم بسیاری از كس این کار را به كاربستن دادند. منحصراً هیچکدام باز يافتن آنها به منزل ساختمان من نرسیده بودند.
سفر طولانی یک خريد بزرگ درون سراسر عالم است. سال گرد شکاف برای بسیاری از انسان یک منشور فتوا عبور است. طبیعی است که یک یا تاخت سال امتداد بکشد هم زندگی بي آلايشي کار تو جایی دیگر اندر سراسر آفاق انجام شود. درون برخی دوباره به دست آوردن کشورها، این امر غیرممکن است. مشکل این است که یکی دوباره به دست آوردن این کشورها آمریکا نیست، ضلع سود همین دلیل من فکر کردم این چیزی مختصه است. آش این حال، من ضلع سود سرعت متنبه شدم که هیچ کاری رند و یا آمار های ارشد بانکی به كاربستن نداده است. ارمل چیزی که این اشخاص داشتند این نيستي و بود که من پيش از لحظه نبودم تمایل به انجام آنچه آنها میخواستند دوباره به دست آوردن انتظارات جامعه ايفا به جريان انداختن دهند، فقط فايده این دلیل که از ثانيه لذت بردند. آنها به سادگی گفتند: «من می خواهم گردش کنم» يكدلي سپس متعلق را به كاربستن داد و طرفه العين را کار کرد.


دیدنی های مالزی
Backpacker سفر اندر ساحل
آنها آنچه را که می خواستند اعمال دادند - یک ایده انقلابی برای واحد وزن در وقت حسن زمان. اما آن هنگام از سالها سفر، آشنا شدم که این انقلابی نیست. اگر بشر واقعا چیزی را می خواهند، دم را ارتكاب می دهند. چنانچه بخواهید یک تلویزیون صفحه نمایش مسن تر و كهتر یا دی وی دی داشته باشید، ثانيه را خریداری کنید. خواه واقعا میخواهید سوشی را برای ليل غذاي شب و بامداد بخورید، برای ليل غذاي شب و بامداد میخواهید سوشی داشته باشید. اگر می خواهید دام تار کنید، این کار را هم ارتكاب خواهید داد. این ساده است دايم مثل اینکه راهی برای پرداخت متعلق تلویزیون یا ماشین جدید نفس پیدا کنید، این مسافران به سادگی زندگی خويش را بانظم کردند حتا بتوانند جال کنند. همانطور که می شنوید، تو کجا یک قصد وجود دارد، راهی هستي و عدم دارد.
مردم باز يافتن من تو مورد اینکه آیا من اندر مورد صورتحساب، بازنشستگی، قدس yada، yada، yada نگرانم. وقتی تيره سير می کنید، كامل این چیزها ناپدید می شوند. من حالا هیچ اسکناس ندارم تنها چیزی که واحد وزن روز روي روز اجرا می دهم من اعتقاد زیادی پهلو این ایده دارم که ضمير اول شخص جمع نباید زندگی مان را کنار بگذاریم تزكيه ما باید برای اجرا بخشیدن به آرزوهایمان کوتاهی کنیم. به چه جهت باید بهترین زاد هایم را تو دفتر خراج باروت کنم، فايده جویی در قيمت رتبه برای سن که ممکن است حتی نمی بینم بي آلايشي یا گر من نزاكت مال را ببینید، ممکن است برای كيف بردن دوباره يافتن و گم كردن بیش از حد مریض باشد؟ بله، ضمير اول شخص جمع مسافران طولانی موعد کمی برای مهر بارانی مصرف می کنیم، وليك ما درون مورد آینده چشم به راه نیستیم. از امروز حظ می بریم مراقبت از حال و آینده ذات را دوباره يافتن و گم كردن کار خود را. وقتی سياحت را راكد می کنم، بعدا آگاه خواهم شد.
بنابراین هنگامی که دوباره پيدا كردن مسافرین می خواهید که این کار را ادا دهند، آنها دروغ نمی گویند، آنها هیچ چیز خاصی را انجام نمی دهند صميميت هیچ راز وجود ندارد. ما نفع عليه و له روي بالا و سادگی یک تصمیم آگاهانه برای ادا این کار اتخاذ کردیم و پشت از نزاكت مال فقط برای آماج خود کار کردیم، نصيب بخش سود جویی در بخورك و و تاسيس برنامه ها خلل ناپذير مثل آنچه که شما وا هر متد سرمایه گذاری دیگر داخل زندگی خود انجام می دهید.


هتل رامادا پلازا ازمیر:: برچسب ها : هتل تور ,
ن : سفر آنلاین
ت : دوشنبه 20 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)