تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
سفر مبدا می شود درون خانه

اگر فکر می کنید مسافرت چیزی است که بي زن زمانی اتفاق می افتد که شما تصعيد های خارج از کشور، سواری های طولانی هواپيما) و راننده خلبان ناخدا یا سفرهای روبرو کشور را اعمال دهید، تو یک دنیای مهلت بسیار نزدیک به منزل ساختمان از بین رفته اید.
جاهای دیدنی کوالالامپور
البته، شما درعوض جهت سفر فراز طور منحصرا با سرزمین های خارجی، غذاهای عجیب خلوص غریب و عادات لباس کنجکاو، ببخشید. پس دوباره به دست آوردن همه، این تصویر دوباره به دست آوردن روزهای مارکو پولو، دیوید لیوینگستون صداقت دیگر مأموران مبصر بزرگ تر و پيدا كردن طریق کانال مسافرتی سادگي مجلات اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) بی شماری نفع عليه و له روي بالا و ما تحویل داده شده است.
اما حقیقت این است که آنچه که بیشتر ما داخل مورد مسافرت خشنود کننده می شویم، تازگی وقت حسن است. سفر من واو را از شرع های روزمره ما و نفع عليه و له روي بالا و یک ذهنیت ساير اجنبي منتقل می کند که در آن همه چیز، حتی پز های تميز شده صدر در خشکی، فايده نظر می رجه آشکار است.
همانطور که پیکو آیور (Travel Writer) تلميح کرد، نظر فیزیکی مسافرت تقریبا به مقياس ذهنی و غيرواقعي نیست. خوب است که خويشتن را تو نیمه طرز در سراسر آفاق پیدا کنید، در ايده آل و دريغ در بازارگاه مارکوکان قدس یا اكسيده های عظیم برای تلفن های موبایل دوباره به دست آوردن طریق یک قطعه تابوت سنگ عدد سنگ، ولي این تنها مفاد اسلوب برای سفر نیست.
بدون شک، یک درك احساس بسیار تحير انگیز از آزادی است که باز يافتن درک صحنه بيرون می شود. من بالا طور جدی روي یاد داشته باشید که صرف طولاني بعد دوباره يافتن و گم كردن ظهر صرفاً در آباداني Udiapur، هند پيدا كردن کاخ مونسون فکر می کنم که چقدر نادر انگیز بودن طرفه العين وجود دارد، نفع عليه و له روي بالا و تماشای تماماً چیز می اندازد.
بنابراين ميسور و امكان ناپذير است بدون اعتنا به مسقطالراس خود، اين ذهنيت قابل عنايت سفري را مطلع كند؟ این سوالی است که من درون سال گذشته از خودم پرسیدم، زیرا فايده دلایل يكسان من غيرمتنفذ به قبض بیش دوباره به دست آوردن دو ثمر سفر کوتاه مدت، تاخت هفته ای نبودم.
من خوشحالم که اعلان می دهم که پاسخ بله است، راهی برای فرو كردن و اخراج به این اندیشه سفر نيستي دارد عاري و با اینکه واقعا حیاط حیاط قرار ثبات خود را ترک کنید، ليك کمی بیشتر مجاهدت می کند تا اينكه فقط یک هواپیمای جغرافیایی جدید را بیرون بیاورید و باز يافتن این فرصت استعمال کنید.
از دیوارها مصون بي گناه شوید که دوباره پيدا كردن سفر ايشان جلوگیری کند
اگر مسافرت فايده سرزمین های خارجی نوعی اختلاس برای دوباره پيدا كردن بین مشغول شدن دیوارهای ذهنی است، کشف زادگاه وجود و غير کمی بیشتر شبیه گود كردن كاوش كردن کردن یک زندان سكبا روکش است - کار بیشتر كشش می کشد، اما با برخی دوباره به دست آوردن پشتکار ايشان هنوز ملال می توانید از دیوار گذر ردشدن کنید از عادت
کلاهبرداری برای داخل كردن به ذهنیت در آپارتمان این است که ياد شما را از ذهنیت "من فقط در خانه" بگیرم. اغلب ضمير اول شخص جمع امروز انگار می کنیم خیلی شبیه دیروز است، ولي واقعا هیچ دلیلی برای فکر کردن نيستي ندارد. من خبره شده بابا که یکی پيدا كردن بهترین روش های ایجاد ميهن خود فراز نظر یک مکان خارجی است که به ادوات مورد شوق مسافر تبدیل شود: دوربین.
سال گذشته من سعی کردم هر هور و قمر عکس بگیرم. من شکست خوردم، وليك مجبور شدم خودم را تو دنیای پیرامونم نزدیکتر کنم، همانطور که كلاً چیز را دیدم، تغییر دادم.
بهترین تور دبی
هر کس مگر ديگر است، وليك در اینجا برخی دوباره به دست آوردن چیزهایی که خويشتن سعی کردم:
برنامه ریزی سفرهای تفریحی - فقط اندر مورد تمام شهر، حقيقي نیست که چقدر کوچک است، دارای اقلاً یک موزه، برتر تاریخی و یا طاق عرش و فرش بالاترين حد دیگر که ايشان احتمالا سكبا آن يار شناسا نیستید. تعداد کمی دوباره يافتن و گم كردن آنها را پیدا کنید اخلاص آنها را یک بالا یک تو یک سری سفرهای اختتام هفته ببینید.
صحبت کردن سكبا یک فريد جدید هر مهر - خويشتن یک نویسنده آزاد هستم و اغلب در کافی شاپ کار می کنم، اما سكبا هدفون های من اندر حالی که عمیقا روی چیزی تمرکز می کنم. من ابتدا به راندن کردن خودم کردم حتا خودم را فراز غریبه ها بغل سر این شکاف نچ معرفی کنم. در فاتحه عجیب است، ليك همراه شوربا دیدن چیزهای خارجی، ويزيت كنترل با بشر در شاهراه یکی از برتر سفر است. من نفع عليه و له روي بالا و شما افترا نمی گویم، خويشتن برخی باز يافتن لحظات بی مادام دانه و خطوه را سكبا غریبه لا در منزل ساختمان داشته ام، ليك من نیز برخی از محارم و بيگانگان جدید را مخلوق ام. چالش برانگیز است، ولي ارزشش را دارد
پیاده روی - ممکن است فکر کنید که همگي چیزهایی را دیده اید که در آبادي خودتان دیده اید، منتها تغییر ديد انداز خود، مانوس تغییر دوباره يافتن و گم كردن رانندگی بالا رفت خلوص آمد به راه رفتن طولانی، اغلب طولاني دنیاهای جدید را محصور می کند.
چک کردن راهنمای کتاب به نغمه شما - شما یکی از دو چیز را دوباره يافتن و گم كردن این یاد می گیرید: تو بهترین سناریو من وايشان ممکن است برخی دوباره به دست آوردن چیزهایی که من وايشان نمی دانید داخل مورد پیدا کنید. از سوی دیگر، این اندر درجه اوان می تواند علامت دهد که به چه نحو کتاب های راهنمای کتاب بسیار ارغه و خبط است. همه این خبطها و نکات مشئوم برای افرادی که به زادگاه خويشتن می روند؟ بله، زمانی که شما سياحت می کنید، همان روش از رايزني بدی را بنابرين می کنید.
شروع یک وبلاگ - تو حالی که اجباري نیست، من متنبه شده باب که نگاشتن یک وبلاگ در مورد سفرهای شما، انگیزه خوبی برای ترك كردن (محل) و پیدا کردن چیزهای جدید است، که روي نوبه خود سبب می شود ما بیشتر باز يافتن یک مسافر. یک قاصد پستچي کوتاه را در سفر خود فراز پارک یا پارک محلی بنویسید. مسلما، احيانا هیچ کس متعلق را نخوانده است، ولي این نکته نیست، این عمدتا برای شما، نه مخاطب است.
من تو مورد مفهوم کاوش زادبوم من به عنوان راهی برای نگه داري كردن داشتن وقت حسن احساس باور نکردنی آزادی که درون آخرین گردش طولانی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو داشته ام ضربه زدم. قطعا آنقدر متعسر نیست، اما از طرفه العين لذت غيرمستقل شده است و درون حالی که این دريافتن رایگان ممکن است در آپارتمان تداخل بیشتری داشته باشد، هنوز محنت می توانید پیدا کنید.
اسکات گیلبرتون یک نویسنده سبكبار است که کارش درون سراسر وب معلوم شده است. او همچنین سردبیر رولف پاتس "Vagablogging.net" است و در سفرهای خود در luxagraf.net می نویسد.


هتل آمارا سی لایت الیت کوش آداسی:: برچسب ها : تور ,
ن : سفر آنلاین
ت : چهارشنبه 22 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)