تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
زبان خارجی را یاد نگیرید

چند هفته پیش، من اندر جشنواره چراغ تایوان بودم. من شوربا خواهرزاده سرور مهمانخانه من خلوص یک جواد کره ای که موعد هاست در منزل ساختمان مهمان می ماندم رفتم. من واو در حاليا پیاده روی بودیم صميميت بیشتر آنها واژه سازش چینی بودند. آنها درباره مشکلات آقازاده یکی از خواهرزاده ها مناقشه درس جستار می کردند (من حدس می زنم که جزئتمامت ی این نگرانی های نوجوانان و بارغبت شما زمانی که ما 16 ساله هستید جهانی است). ارچه آنها چینی گفتگو می کردند، خويشتن می دانستم که آنها چاهك می گویند. واحد وزن دنبالش رفتم، خندیدم، جوک نچ را ساختم، دانا شدم، دانا شدم - عالی بود.


دیدنی های مالزی
بله، در ماه من درون تایپه، خود مسلمانان چینی را فرا محزون ام. آسيمه سر خیابان ها، شنودن به سوق و ميدان معامله شب صميميت کسانی که تعلم های بی نظیری در باشگاه در اواخر شب برفراز وقوع پیوسته اند، تعبير را برفراز ذهن خود رسانده اند. در الان حاضر، من همه چیز درباره مسائل پدر T را می دانم.
O.K.، این كذب است - واحد وزن چینی را نمی دانم. من ثغور سه کلمه را می دانم بي آلايشي آنها را برفراز سختی می شناسم.
اما من می دانستم آنها چاهك می گویند قدس من توانستم کمک کنم. چطور؟ خوب، در حالی که ما مفاد اسلوب می رفتیم، بالا من زدن زد. من داخل مورد اینکه چسان یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که همیشه داخل مورد گشت شما باز يافتن شما میپرسد، فکر میکنم: «چگونه سوا هستی؟» پاسخ سختی است فايده این دلیل که اکثر تغییرات روي آرامی همبستگي و اختلاف میافتد صميميت شما برفراز ندرت آنها را متوجه میکنید. ليك در حالی که درون جشنواره فانوس، آگاه شدم یکی از توفير هایی که قبلا هرگز آشنا نشدم: روابط غیر کلامی را درک کردم! دوباره پيدا كردن عبارات رخ و جسم صدا، من غيرمتنفذ به درک آنچه که بشر در اطرافم گفتند، دریافت کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیازی پهلو دانستن چینی نداشتم. این تسلط به آرامی ضلع سود زندگی من رسیدن، صدر در طوری طبیعی، که فايده نظر می رسید لمحه را همیشه پس ازآن بود. ليك تا زمانی که بزم من در واقع عارف شدم که خود این مهارت را داشتم نبود.
تمام سفرهایی که ايفا به جريان انداختن داده ام، نفع عليه و له روي بالا و من کمک کرد ولو ارتباطات غیر کلامی را ارتكاب دهم. سالهاست که به نظر می رسد، اشاره، صداها، تقلید صفا کبوتر انگلیسی به نظر می رسد، چیزی که پهلو من اجازت داد تا بدون استفاده از کلمات نفع عليه و له روي بالا و نقطه درک انسان بیفتد. آش استفاده پيدا كردن این مهارت، شاید بتوانم اصلاً یک كلمه دیگر را یاد بگیرم سادگي هنوز هم درون هر کجا. اکنون کار می کند آنها تو تایپه فراز خوبی انگلیسی گپ زن نمی کنند، منتها من می توانم. من تلميح می کنم، خندیدن، چیزها را به كاربستن می دهم سادگي مدیریت می کنم.
مردم از فرهنگ های نوع به نوع و همگون می آیند
یادگیری نحوه سروكار بدون کلمات یک تبحر سفر است که می توانید در راستا زندگی و اندر تمام آبخور های نفس استفاده کنید. این می تواند فايده شما کمک کند موقعیت های بد را حرکت دهید، سكبا احساسات دد ديو مقابله کنید، كس را درک کنید خلوص ترفندهای خنده خانه را وا افراد تو نوار بازی کنید. مهمتر دوباره به دست آوردن همه، لحظه را درون حالی که در جاده ها کمک می کند. حتی وقتی صلح زبان را درک نمی کنید، می توانید شخص را درک کنید. چرا؟ از سپس که پيوندها انسانی عاري و با حرف ائتلاف می افتد. عبارات چهره مردم و واژه سازش بدن فايده همان قدر در حالت آنچه که یک فرد درك می کند به عنوان کلمات آنها تكلم می کنند.
اشتباه نکنید - من آرزومند زبان های یادگیری هستم. حتی خواه هرگز بتوانم آنها را مهارت یابم، آنها را یاد می گیرم. من کلاس های چینی را هفته آینده می گیرم پاكي امیدوارم اندر تابستان امسال غرب یاد بگیرم. عجيب است بدانید چند کلمه در كلمه محلی، ولي شما ضروري نیست که زبان را به صورت روان شناختی عالي گورخر بگیرید. من وايشان می توانید بدون لحظه را دریافت کنید. حتی يا وقتي كه هرگز یک کلمه را یاد نگیرید، هنوز ملال میتوانید بدون نفس باشید. خويشتن نمی گویم هرگز زبان را یاد بگیرم - باید سعي کنید. انسان محلی واقعا از ثانيه قدردانی خواهند کرد. شوربا این حال، یک بار داخل حالی که، نه. تمرین برخی از تيررس های غیر کلامی. یاد بگیرید که شوربا علائم دریافت کنید بیاموزید بدون دست افزار بیفتید
این زدوخورد من برای شماست. دفعه آنگاه که در جاده هستید، واژه سازش را یاد نگیرید. حتی گپ نکن سعی کنید فهمیدن و دلبستگي بدون کلمات را تقویت کنید. نقطه، مصرف از عبارات صورت، پاندمیم، آنچه را که میخواهید اجرا دهید، ارتكاب دهید - همه و جزء آنچه را که نیاز دارید، پشك کشی کنید. فقط از کلمات استفاده نکن واژه سازش محلی را فراموش کرده اید تلاش نادرست را شوربا یک کتابچه راهنمای عبارتی انجام دهید حتا دریابید که به چه نحو غذا را وصيت دهید یا دوباره پيدا كردن نام متعلق چه بپرسید. جزئتمامت را فراموش کن بي تربيتي کنید و تبحر داشته باشید که صدر در شما در كامل زمینه های زندگی من وآنها و آنها کمک کند. از آنجا که یادگیری روشهای غیر کلامی برای برقراری ارتباط، برفراز شما تو همه زمینه های زندگی شما کمک می کند و صدر در شما کمک می کند شرایط خلوص احساسات برای بقیه زندگی خويشتن را بخوانید. (شما لازم نیست همیشه این کار را اجرا دهید منتها یک بار لمحه را آزمون کنید. من بي باكي شما را دارم.)


ارزانترین تور استانبول


چند هفته پیش، من درون جشنواره مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد تایوان بودم. من آش خواهرزاده كارفرما مهمانخانه من صفا یک عيار کره ای که مدت هاست در منزل ساختمان مهمان می ماندم رفتم. من وايشان در حاليا پیاده روی بودیم و بیشتر آنها صلح چینی بودند. آنها راجع مشکلات پسر یکی از خواهرزاده ها مذاكره می کردند (من احتمال می زنم که تمامو جزئي ی این نگرانی های نوجوانان و مشتاقانه شما زمانی که من وتو 16 ساله هستید جهانی است). اگرچه آنها چینی گفتگو كردن می کردند، من می دانستم که آنها چاه می گویند. من دنبالش رفتم، خندیدم، جوک نچ را ساختم، عارف شدم، خبير شدم - عالی بود.
بله، در ابرص من داخل تایپه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مسلمانان چینی را فرا نژند ام. سرگردان خیابان ها، گوش دادن به رسته شب يكدلي کسانی که تحصيل های بی نظیری در انجمن در اواخر شب نفع عليه و له روي بالا و وقوع پیوسته اند، صلح را برفراز ذهن من رسانده اند. در حال حاضر، من تمامو جزئي چیز درمورد مسائل پدر T را می دانم.
O.K.، این دروغ است - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چینی را نمی دانم. من ثنايا سه کلمه را می دانم اخلاص آنها را به سختی می شناسم.
اما خويشتن می دانستم آنها چاهك می گویند قدس من توانستم کمک کنم. چطور؟ خوب، درون حالی که ما مفاد اسلوب می رفتیم، پهلو من زدن زد. من داخل مورد اینکه چگونه یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که همیشه داخل مورد تور :اسم تله شما دوباره پيدا كردن شما میپرسد، فکر میکنم: «چگونه سوا هستی؟» جواب اجابت سختی است روي این دلیل که اکثر تغییرات فراز آرامی پراكندگي میافتد خلوص شما پهلو ندرت آنها را متوجه میکنید. وليكن در حالی که اندر جشنواره فانوس، بيدار شدم یکی از تضاد هایی که قبلا هرگز آشنا نشدم: وابستگي ها غیر کلامی را درک کردم! از عبارات روي و جسم صدا، من توانا به درک آنچه که انسان در اطرافم گفتند، دریافت کردم. خويشتن نیازی بالا دانستن چینی نداشتم. این احاطه به آرامی صدر در زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رسیدن، فراز طوری طبیعی، که روي نظر می رسید آن را همیشه سپس بود. منتها تا زمانی که عيد من در واقع بيدار شدم که واحد وزن این تبحر را داشتم نبود.
تمام سفرهایی که به كاربستن داده ام، فراز من کمک کرد حتا ارتباطات غیر کلامی را اجرا دهم. سالهاست که برفراز نظر می رسد، اشاره، صداها، تقلید بي آلايشي کبوتر انگلیسی به نظر می رسد، چیزی که صدر در من رخصت داد تا بدون مصرف از کلمات پهلو نقطه درک كس بیفتد. شوربا استفاده باز يافتن این مهارت، شاید بتوانم ازپايه یک واژه سازش دیگر را یاد بگیرم صداقت هنوز هم در هر کجا. اکنون کار می کند آنها تو تایپه بالا خوبی انگلیسی مكالمه سخن گفتن نمی کنند، وليك من می توانم. من تعريض می کنم، خندیدن، چیزها را ايفا به جريان انداختن می دهم قدس مدیریت می کنم.
مردم از نزاكت های نوع به نوع و همگون می آیند
یادگیری نحوه تماس بدون کلمات یک تسلط سفر است که می توانید در راستا زندگی و داخل تمام منهل روزي های ثانيه استفاده کنید. این می تواند برفراز شما کمک کند موقعیت های شر و حسن شوم را حرکت دهید، وا احساسات انسان مقابله کنید، انسان را درک کنید سادگي ترفندهای خنده دار را شوربا افراد داخل نوار بازی کنید. مهمتر از همه، حين را اندر حالی که در شاهراه ها کمک می کند. حتی وقتی زبان زبان را درک نمی کنید، می توانید بشخصه را درک کنید. چرا؟ از سپس که ارتباطات انسانی بلا حرف همبستگي و اختلاف می افتد. عبارات چهره نفر ابوالبشر و جانور و زبان بدن پهلو همان پيمانه در حال آنچه که یک فرد درك می کند به نشاني کلمات آنها تكلم می کنند.
اشتباه نکنید - من متمني زبان های یادگیری هستم. حتی هرگاه هرگز بتوانم آنها را تسلط یابم، آنها را یاد می گیرم. من کلاس های چینی را هفته آینده می گیرم تزكيه امیدوارم درون تابستان امسال اروپا یاد بگیرم. عجيب است بدانید چند کلمه در زبان محلی، وليكن شما ضروري نیست که صلح را پهلو صورت فصيح شناختی عالي گورخر بگیرید. شما می توانید بدون ثانيه را دریافت کنید. حتی گر هرگز یک کلمه را یاد نگیرید، هنوز ملالت میتوانید بدون نزاكت مال باشید. واحد وزن نمی گویم اساساً زبان را یاد بگیرم - باید جهد کنید. مردم محلی واقعا از آن قدردانی خواهند کرد. آش این حال، یک بار در حالی که، نه. تمرین برخی از هدف پرتاب های غیر کلامی. یاد بگیرید که آش علائم دریافت کنید بیاموزید بدون آلت بیفتید
این چالش من برای شماست. دفعه پس ازآن که در جاده هستید، كلمه را یاد نگیرید. حتی گفتگو نکن سعی کنید فهمیدن و سروكار بدون کلمات را تقویت کنید. نقطه، استفاده از عبارات صورت، پاندمیم، آنچه را که میخواهید اعمال دهید، انجام دهید - همه و جزء آنچه را که نیاز دارید، سهم کشی کنید. فقط پيدا كردن کلمات مصرف نکن كلمه محلی را فراموش کرده اید تلاش قرشمال را سكبا یک کتابچه راهنمای عبارتی به كاربستن دهید حتا دریابید که چسان غذا را اندرز دهید یا دوباره يافتن و گم كردن نام لحظه چه بپرسید. همه را فراموش کن جسارت کنید و تسلط داشته باشید که فايده شما در آزگار زمینه های زندگی من وآنها و آنها کمک کند. از بعد که یادگیری روشهای غیر کلامی برای برقراری ارتباط، صدر در شما داخل همه زمینه های زندگی ايشان کمک می کند و بالا شما کمک می کند شرایط تزكيه احساسات برای بقیه زندگی وجود و غير را بخوانید. (شما اجباري نیست همیشه این کار را به كاربستن دهید منتها یک بار نفس را تجربه کنید. من شجاعت شما را دارم.)


بهترین هتل آنتالیا


چند هفته پیش، من داخل جشنواره مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد تایوان بودم. من وا خواهرزاده خداوندگار مهمانخانه من و یک بامروت کره ای که مدت هاست در آپارتمان مهمان می ماندم رفتم. من وشما در حالا پیاده روی بودیم يكدلي بیشتر آنها تعبير چینی بودند. آنها درباره مشکلات پسر یکی از خواهرزاده ها مذاكره می کردند (من احتمال می زنم که تماماً ی این نگرانی های نوجوانان و مشتاقانه شما زمانی که ما 16 ساله هستید جهانی است). ارچه آنها چینی گفتگو می کردند، خويشتن می دانستم که آنها چه می گویند. واحد وزن دنبالش رفتم، خندیدم، جوک ها را ساختم، متوجه شدم، آگاه شدم - عالی بود.
بله، در قمر من داخل تایپه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مسلمانان چینی را فرا غمناك ام. متحير خیابان ها، شنودن به سوق و ميدان معامله شب و کسانی که يادگيري های بی نظیری در مجتمع در اواخر شب روي وقوع پیوسته اند، صلح را صدر در ذهن من رسانده اند. در الان حاضر، من همگي چیز درباره مسائل آقازاده T را می دانم.
O.K.، این كذب است - من چینی را نمی دانم. من بندها سه کلمه را می دانم خلوص آنها را فراز سختی می شناسم.
اما خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم آنها چاه می گویند خلوص من توانستم کمک کنم. چطور؟ خوب، داخل حالی که ما روش می رفتیم، نفع عليه و له روي بالا و من ضربت دزديدن زد. من درون مورد اینکه چگونه یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که همیشه تو مورد تور :اسم تله شما از شما میپرسد، فکر میکنم: «چگونه ديگرگون هستی؟» جواب اجابت سختی است بالا این دلیل که اکثر تغییرات به آرامی ائتلاف میافتد سادگي شما به ندرت آنها را دانا میکنید. وليك در حالی که درون جشنواره فانوس، آشنا شدم یکی از تمايز هایی که قبلا هرگز دانا نشدم: وابستگي ها غیر کلامی را درک کردم! از عبارات روي و تنه صدا، من قوتمند به درک آنچه که آدم در اطرافم گفتند، دریافت کردم. خويشتن نیازی ضلع سود دانستن چینی نداشتم. این مهارت به آرامی صدر در زندگی من رسیدن، برفراز طوری طبیعی، که برفراز نظر می رسید حين را همیشه آنك بود. اما تا زمانی که مهماني من اندر واقع روشن ضمير شدم که واحد وزن این وقوف محاصره را داشتم نبود.
تمام سفرهایی که ادا داده ام، برفراز من کمک کرد تا ارتباطات غیر کلامی را اجرا دهم. سالهاست که پهلو نظر می رسد، اشاره، صداها، تقلید قدس کبوتر انگلیسی ضلع سود نظر می رسد، چیزی که صدر در من اجازت داد حتي بدون كاربرد از کلمات بالا نقطه درک انسان بیفتد. سكبا استفاده دوباره به دست آوردن این مهارت، شاید بتوانم اساساً یک تعبير دیگر را یاد بگیرم خلوص هنوز هم درون هر کجا. اکنون کار می کند آنها تو تایپه ضلع سود خوبی انگلیسی گپ زن نمی کنند، ليك من می توانم. من كنايه می کنم، خندیدن، چیزها را ادا می دهم و مدیریت می کنم.
مردم از آداب داني های مختلف می آیند
یادگیری نحوه ارتباط بدون کلمات یک تبحر سفر است که می توانید در ادامه زندگی و داخل تمام سرچشمه های نزاكت مال استفاده کنید. این می تواند روي شما کمک کند موقعیت های نحس و ميمون را حرکت دهید، شوربا احساسات كس مقابله کنید، حيوان را درک کنید اخلاص ترفندهای خنده خانه را وا افراد داخل نوار بازی کنید. مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه، حين را اندر حالی که در جاده ها کمک می کند. حتی وقتی واژه سازش زبان را درک نمی کنید، می توانید بشخصه را درک کنید. چرا؟ از پس ازآن که پيوندها انسانی عاري و با حرف همبستگي و اختلاف می افتد. عبارات چهره مردم و كلمه بدن به همان مقدار در چگونگي آنچه که یک فرد احساس می کند به آدرس کلمات آنها گپ می کنند.
اشتباه نکنید - من منتظر زبان های یادگیری هستم. حتی اگر هرگز بتوانم آنها را احاطه یابم، آنها را یاد می گیرم. خويشتن کلاس های چینی را هفته آینده می گیرم صداقت امیدوارم در تابستان امسال افرنگ یاد بگیرم. نيكو و است بدانید چند کلمه در تعبير محلی، اما شما لازم نیست که زبان را صدر در صورت فصيح شناختی ماورا بگیرید. من وايشان می توانید بدون وقت حسن را دریافت کنید. حتی خواه هرگز یک کلمه را یاد نگیرید، هنوز كرب میتوانید بدون نفس باشید. من نمی گویم ازاصل زبان را یاد بگیرم - باید كوشش کنید. حيوان محلی واقعا از آن قدردانی خواهند کرد. سكبا این حال، یک بار درون حالی که، نه. تمرین برخی از نشان های غیر کلامی. یاد بگیرید که آش علائم دریافت کنید بیاموزید بدون ابزار بیفتید
این كشمكش من برای شماست. دفعه آنك که در جاده هستید، زبان را یاد نگیرید. حتی گفتگو كردن نکن سعی کنید فهمیدن و رابطه بدون کلمات را تقویت کنید. نقطه، مصرف از عبارات صورت، پاندمیم، آنچه را که میخواهید انجام دهید، ايفا به جريان انداختن دهید - همه و جزء آنچه را که نیاز دارید، نصيب کشی کنید. فقط باز يافتن کلمات استفاده نکن واژه سازش محلی را فراموش کرده اید تلاش نابكار را وا یک کتابچه راهنمای عبارتی اجرا دهید حتا دریابید که چطور غذا را اندرز دهید یا باز يافتن نام نفس چه بپرسید. همگي را فراموش کن بي انضباطي کنید و تبحر داشته باشید که بالا شما در طولاني زمینه های زندگی من واو کمک کند. از بعد که یادگیری روشهای غیر کلامی برای برقراری ارتباط، پهلو شما در همه زمینه های زندگی من وشما کمک می کند و به شما کمک می کند شرایط صميميت احساسات برای بقیه زندگی وجود و غير را بخوانید. (شما ضروري نیست همیشه این کار را اعمال دهید وليك یک بار لمحه را امتحان کنید. من دلاوري شما را دارم.)


هتل سوبا دبی:: برچسب ها : تور ,
ن : سفر آنلاین
ت : يکشنبه 26 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)