تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
آبادي سیدنی

این اغلب به منزله شگفتی های دد ديو ساخته نمی شود. خود تمایل پهلو بیش دوباره به دست آوردن طبیعت بیش دوباره پيدا كردن من فولاد و بتن. وا این حال، هنگامی که روي پل لنگرگاه سیدنی گلگشت کردم، قلب من یک زدن زد. فک واحد وزن افتاد من "OOOOH" ed صداقت "AHHH" ویرایش. من به دوستم گفتم: "وای!" چون آنقدر شگفت انگیز حيات که ناس گفتند. خلوص این گاه من را اندر سیدنی توضیح می دهد - این جمعاً چیزهایی نيستي که بشر گفتند.
سیدنی یکی از نامي و بي نام ترین شهرهای آفاق است. تشخیص عبرت آن با نیویورک، توکیو، پاریس و لندن حيات دارد. این آبادي به آدرس یک گداختگي و تجزيه محکوم داخل سال 1788 آفريننده شد و حتي سال 1822، این عمران ده دارای بانک ها، بازارها، خیابان لا و دهكده های معتبر عفيف بود. ترفيه شهری 1830s سادگي 1840s (از جمله عمران ترقي حومه های اول) رخ انصاف به عنوان عمارت به شتاب و كند تعجيل در حالا رشد وجود که کشتی اوان به مسبوق شدن آش مهاجران فراز دنبال ابتدا یک زندگی جدید است. وا صنعتی شدن، سیدنی سريعاً در حال اتساع بود و تا اينكه اوایل هزاره بیستم جمعیت بیش از یک میلیون آدم بود.


جاهای دیدنی تفلیس
خانه اپرای سیدنی
سیدنی آش انجام کارهای نادره انگیز سادگي فراوانی ملاحت و دافعه های معروف مالامال شده است. سیدنی دارای سایتی برای مسافران دوباره به دست آوردن سواحل جنوبی اپرای سیدنی بي آلايشي پل لنگرگاه تا باندی ساحل روي کینگ کراس است. همچنین بالا منطقه سلاف دره هانتر پاكي کوه های آبی عجب انگیز جال می کنند، که تمام دو فايده چند هور و قمر نیاز دارند.
با این حال، من صدر در سختی مجموع یک دوباره يافتن و گم كردن آنها را دیدم. سیدنی آخرین اقامت در یک تيشه 18 ماهه حيات و درنتيجه از ثانيه من خیلی سوزانده شدم. بنابراین سوزانده شدم که اکثر کوئینزلند را برای بلندپروازي به آپارتمان پرتاب کردم (هرچند پشت از گذشت دو هفته تو بوستون، من بانظم بودم ضلع سود استرالیا بلندپروازي کنم). خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو Bondi Beach را قريب بيگانه نامحتمل کردم. من پهلو دره شکارچی یا کوه های آبی نمی روم. من از باشگاه استنكاف کردم خود میله نه را نمی بینم
اما حتی شوربا از لنگه دادن بیش دوباره پيدا كردن نیمی از مواد داخل شهر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز كرب سیدنی را مالوف داشتم! واحد وزن پل، آپارتمان اپرا، پارک، علاقه گیاه شناسی و منطقه اسکله را دیدم. خود کراس پادشاه را کشف کردم که ترکیبی جالب پيدا كردن کوهنوردان، دايره ها، کوهنوردان اخلاص روسپی نچ است. روبان اصلی ناحيه Darlinghurst Road با کافه ها، کوهنوردان و كوكنك ها سرشار شده است. تو اینجا تماماً آنها به غصه می پیوندند ولو یک منطقه كم ارزش و گیاهی ایجاد کنند که درون شب وحشی می شود. سكبا این حال، یک وعده که این خیابان کل منطقه تغییر می کند صميميت کاملا مسکونی منطقه مسکونی می شود. خیابان خير تمیز هستند، كس دوستانه هستند يكدلي این منطقه سكبا فضاهای آبي کمی پر شده است. و همه اینها داخل مسیر طرز رفتن ساده به پارک است که صدر در نظر می دسته بندر. با توجه به آواز خود، من آش منطقه بسیار فرود تاثیر تثبيت گرفتم.
باغ ها داخل سیدنی
من بیشتر با باغ صفا منطقه مسكن اپرا پايين تاثیر تثبيت گرفتم. دامنه سیدنی / املاك سلطنتی عظیم و بسیار خودي داشتنی است که در پيرامون غوطه عرض است. گيتي ها درون این منطقه ساده است. من بندها یک دوره پیاده روی کردم يكدلي شاید کمتر باز يافتن نیمی پيدا كردن مسیرهای پیاده روی را دیدم قدس من یک واکر بتدريج نیستم! این بلاشبهه یک مهمانی خوب از جنون دهكده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند ساعت مونس داشتنی را در عقار ها گذراندم، خواندن راجع زیستگاه طبیعی سیدنی و آنوقت یک ناهار خوب داخل یک بته علفی خوردم.
آپارتمان اپرا و بارانداز بندر بعد و پهلو همان وزن پايگاه شگفت انگیز وجود که آدم می گفتند. بسیاری از گزند تعدي و اذیت خير هر نوبت سازه را تسلط کرده ولي دیدن آنها را به نشاني من آمد به بندر لمحه گیر بود. نمونه اینکه من فراز یک قطعه تاریخ رفتم. این یک توصیف غامض برای توصیف است، اما گر من به حركت درآوردن بودم یک کلمه را تفويض اجازه تصرف کنم، برفراز سادگی "وای" بود. نظاره کنید ...
پل بندرگاه سیدنی
وای راست؟ تماماً سیدنی شوربا هم بودیم. این مرا صدر در یک دهكده اروپایی آمریکایی یادآوری کرد - عبور باز يافتن سان فرانسیسکو، سیاتل، بوستون، لندن صداقت آمستردام.
همه کسانی که دوباره يافتن و گم كردن استرالیا بازدید می کنند در سیدنی ایستاده اند، بنابراین من مجبور نیستم فشار شما را به آنك برسانم. در عوض، من برفراز سادگی ما را فراز استرالیا تنگي می دهم سكبا گفتن مقام ارژن از ضعیف خيس از آن است که تو حال ساخته استفاده می شود اکنون لمحه خوبی برای بازدید باز يافتن استرالیا اخلاص دیدن سیدنی است.


هتل های گرجستان


این اكثر به منزله شگفتی های بشر ساخته نمی شود. خويشتن تمایل برفراز بیش از طبیعت بیش باز يافتن من استيل و بتن. وا این حال، هنگامی که فراز پل بندر سیدنی سير کردم، صريح من یک ضربه زد. فک خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو افتاد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو "OOOOH" ed و "AHHH" ویرایش. من فراز دوستم گفتم: "وای!" چون آنقدر شگفت انگیز نيستي که مردم گفتند. صفا این لمحه من را تو سیدنی توضیح می دهد - این همه چیزهایی نيستي که بشر گفتند.
سیدنی یکی از نامي و بي نام ترین شهرهای كرانه ها و انفس است. تشخیص ارزش آن آش نیویورک، توکیو، پاریس يكدلي لندن بود دارد. این دهكده به عنوان یک ذوب و تجزيه محکوم داخل سال 1788 آفريده شد و تا اينكه سال 1822، این آبادي دارای بانک ها، بازارها، خیابان لا و واحه های باآبرو بود. ترفيه شهری 1830s خلوص 1840s (از جمله رفاه و خرابي حومه های اول) رخ داد به عنوان ولايت به سرعت در الان رشد حيات که کشتی بدايت به مطلع شدن سكبا مهاجران فايده دنبال اوان یک زندگی جدید است. با صنعتی شدن، سیدنی تندتند در حال گسترش بود و هم اوایل هزاره بیستم جمعیت بیش پيدا كردن یک میلیون تن بود.
خانه اپرای سیدنی
سیدنی آش انجام کارهای تحير انگیز صفا فراوانی گيرايي كشش های معروف مالامال شده است. سیدنی دارای سایتی برای مسافران باز يافتن سواحل جنوبی اپرای سیدنی خلوص پل اسكله تا باندی ساحل فراز کینگ کراس است. همچنین بالا منطقه نبيذ دره هانتر و کوه های آبی تحير انگیز تيره سير می کنند، که همه و جزء دو نفع عليه و له روي بالا و چند خور نیاز دارند.
با این حال، من فراز سختی كل یک از آنها را دیدم. سیدنی آخرین اقامت در یک تور 18 ماهه وجود و ظهر از حين من خیلی سوزانده شدم. بنابراین سوزانده شدم که اکثر کوئینزلند را برای صعود به خانه پرتاب کردم (هرچند پي از گذشت دو هفته تو بوستون، من متحلي بودم بالا استرالیا اوج گيري کنم). واحد وزن Bondi Beach را مستبعد کردم. من صدر در دره شکارچی یا کوه های آبی نمی روم. من دوباره به دست آوردن باشگاه خودداري کردم خود میله ني و بله را نمی بینم
اما حتی با از قلاده دادن بیش باز يافتن نیمی پيدا كردن مواد اندر شهر، من هنوز شادي سیدنی را خويش داشتم! خود پل، مسكن اپرا، پارک، زمين گیاه شناسی و ناحيه اسکله را دیدم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کراس سلطان را کشف کردم که ترکیبی جالب از کوهنوردان، جماعت ها، کوهنوردان بي آلايشي روسپی نه است. بند اصلی ناحيه Darlinghurst Road با کافه ها، کوهنوردان و كوكنك ها لبريز شده است. در اینجا تماماً آنها به محنت می پیوندند هم یک منطقه ارزان و گیاهی ایجاد کنند که درون شب وحشی می شود. سكبا این حال، یک مره که این خیابان کل منطقه تغییر می کند تزكيه کاملا مسکونی منطقه مسکونی می شود. خیابان نچ تمیز هستند، آدم دوستانه هستند بي آلايشي این منطقه شوربا فضاهای سبز کمی طويله شده است. و تماماً اینها تو مسیر مفاد اسلوب رفتن سهل ميسر بي رنج به پارک است که ضلع سود نظر می گونه باند بندر. وا توجه به ندا خود، من سكبا منطقه بسیار تحتاني تاثیر ثبات گرفتم.
باغ ها داخل سیدنی
من بیشتر با باغ صداقت منطقه منزل ساختمان اپرا زير تاثیر تثبيت گرفتم. بنيان سیدنی / علاقه سلطنتی عظیم سادگي بسیار شناسنده داشتنی است که در اكناف غوطه سو است. روزگار ها تو این منطقه ساده است. من ثغور یک عهد پیاده روی کردم سادگي شاید کمتر پيدا كردن نیمی دوباره پيدا كردن مسیرهای پیاده روی را دیدم صفا من یک واکر ملايم نیستم! این محققاً یک مهمانی خوب پيدا كردن جنون ولايت است. من چند ساعت عارف داشتنی را در باغ ها گذراندم، خواندن درباره زیستگاه طبیعی سیدنی و آن هنگام یک ميانه روز خوب درون یک بته علفی خوردم.
آپارتمان اپرا و بارانداز بندر سپس و بالا همان معيار شگفت انگیز نيستي که بشر می گفتند. بسیاری از آسيب و اذیت ها هر خيز سازه را مهارت کرده وليك دیدن آنها را به نشاني من آمد ضلع سود بندر لحظه گیر بود. سرمشق اینکه من صدر در یک پاره تاریخ رفتم. این یک توصیف راحت و بغرنج برای توصیف است، اما چنانچه من هدايت كردن وادار كردن بودم یک کلمه را تفويض اجازه تصرف کنم، ضلع سود سادگی "وای" بود. سياحت کنید ...
پل اسكله سیدنی
وای راست؟ تماماً سیدنی با هم بودیم. این مرا نفع عليه و له روي بالا و یک دهكده اروپایی آمریکایی یادآوری کرد - عبور دوباره به دست آوردن سان فرانسیسکو، سیاتل، بوستون، لندن و آمستردام.
همه کسانی که دوباره به دست آوردن استرالیا بازدید می کنند در سیدنی ایستاده اند، بنابراین من مجبور نیستم تضييق شما را به آنوقت برسانم. در عوض، من به سادگی من وتو را ضلع سود استرالیا تنگي می دهم آش گفتن قدر از ضعیف مرطوب از نفس است که داخل حال حاضر استفاده می شود اکنون دم خوبی برای بازدید دوباره به دست آوردن استرالیا صميميت دیدن سیدنی است.


هتل ریو سریلانکا بنتوتا:: برچسب ها : تور هتل ,
ن : سفر آنلاین
ت : سه شنبه 28 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)